Architektonicky velmi zajímavá stavba v klidné části obce - v roce 2000 kompletní rekonstrukce | ProdejToSam.cz
Vyhledávání
Typ zakázky
Typ nemovitosti
Lokalita
Cena do
Vyhledávání
Typ zakázky
Typ nemovitosti
Lokalita
Cena do
Home |  Seznam nemovitostí | Architektonicky velmi zajímavá stavba v klidné části obce - v roce 2000 kompletní rekonstrukce

Architektonicky velmi zajímavá stavba v klidné části obce - v roce 2000 kompletní rekonstrukce

Ev. číslo
17041871
Typ nemovitosti
Dům
Podtyp nemovitosti
vila
Dispozice
7+2
Typ zakázky
Prodej
Stav zakázky
Zrealizováno
Lokalita
Janovice nad Úhlavou
Rodinný dům se nachází 8 km od Klatov, 8 km od Nýrska a 16 km od hranic s Německem. Vytápění - plyn + krbová vložka na dřevo s výměníkem. V místě je škola, školka, 2 prodejny potravin+ smíšené zboží, 3 restaurace, knihovna, Sokolovna, tělocvična. Zdravotní péče: obvodní, dětský, zubní, veterinární lékař. Výborné pracovní příležitosti přímo v Janovicích nad Úhlavou. Třígenerační dům, postavený v roce 1929 a kompletně zrekonstruovaný v roce 2000. Dispozice: 1x 3+1, 1x 2KK, 1x 3KK z jedné poloviny podsklepený Venkovní prostor : párty domek s kuchyňkou, WC a krbem pro 15-20 lidí, venkovní posezení v pergole s velkým zděným grilem, 2x garáž pro auto, 2 x zastřešené stání pro auta. Celý pozemek je oplocený. Located in a quiet part of a small town Janovice nad Úhlavou.House with a very interesting architectural structure, situated at 8 km from Klatovy, 8 km from Nýrsko, and 16 km to the German border. Water supply: public water mains, public sewer system Heating: gas + fireplace insert with heat exchanger v Transport links: bus lines, railway Available locally: a school, a kindergarten, 2 food stores+ a grocery, 3 restaurants, a library, 2 gyms Health care: GP´s, paediatrics, dentistry and veterinary ambulances Excellent job opportunities directly in Janovice Built-in surface: 159 m2, Usable area: 387 m2, plot: 2097 m2 A 3-generation-family house erected in 1929, completely renovated in 2000. Layout: 1flat with 3rooms and a kitchen,1 flat with 2 rooms+ a kitchenette, l flat with 3 rooms + a kitchenette Basement: under 1/2 of the house, with gas boiler, gas water heater, domestic water well Ground floor - 2 separate flats: 1st flat: entrance hall, living room with dining area, kitchen, 2 bedrooms, large bathroom with corner bath and shower, WC 2nd flat: living room with dining area, bedroom, shower and WC across the corridor Upstairs: 3 rooms, kitchenette, large bathroom with shower, WC, attic Outdoors: a little party house with kitchen, WC and fireplace, for 15- 20 people, outdoor seating in a pergola with a large grill made of real sandstone Garage for a car + motorbike garage, 2 covered car parking lots, small shed, attic Large enclosed sheds for wood supply and machinery, a greenhouse, a small kitchen garden, 2 kennels for dogs, a flower garden. Fence around the entire property.

Lokalita

Vlastnictví
osobní
Plocha zastavěná
159 m2
Plocha obytná
387 m2
Plocha parcely
2 097 m2
Plocha užitná
387 m2
Konstrukce
cihla
Stav nemovitosti
po rekonstrukci první majitel
Nadzemních podlaží
2
Plyn
zaveden
Kanalizace
městská
Voda
vodovod
Vytápění
veřejné ústřední
Balkon
Ne
Lodžie
Ne
Terasa
Ano
Kabelová TV
Ne
Sklep
Ano
Výtah
Ne
Zahrada
Ano
Parkování
garáž
Zařízeno
částečně zařízeno
začít inzerovat

Prodáváte nemovitost bez RK?

Nabídněte ji se službou ProdejToSám.cz na 25 nejnavštěvovanějších realitních inzertních webech a oslovte tisíce zájemců každý den. Při objednávce na 3 měsíce využijte slevy v celkové hodnotě 1.500,-Kč.