Proč prodávat a pronajímat s ProdejToSám.cz | ProdejToSam.cz
Home |  Poradna, články | Proč prodávat a pronajímat s ProdejToSám.cz

Proč prodávat a pronajímat s ProdejToSám.cz

Jestliže se právě chystáte prodávat nebo pronajímat nemovitost, zřejmě přemýšlíte, jak to udělat co nejefektivněji a levněji. Máme pro vás tipy, jak zbytečně neztrácet čas a peníze a ještě být v prodeji či pronajímání úspěšnými.

Šetřete už od začátku

Základem všeho je samozřejmě dobrý inzerát. Ten vám může přivést tolik zájemců, že se nebudete stačit divit. Podívejte se, jak by měl poutavý inzerát vypadat!

Chcete-li si ušetřit nejen zmíněný čas i peníze, prodávejte nebo pronajímejte bez realitní kanceláře, sami, na vlastní pěst. Nic příliš složitého na tom není a určitě to zvládnete. Pomoc budete potřebovat jen dvojí – při sepisování kupní smlouvy a při publikaci inzerátu.

Jakmile inzerát vytvoříte, pošlete ho do světa. Abyste ho ale nemuseli na každém portálu s nemovitostmi zadávat znovu a znovu, což by vám zabralo spoustu času a stálo by vás to hodně peněz, povolejte na pomoc ProdejToSám.cz. Stačí k nám zadat svůj inzerát a my už se o jeho rozšíření postaráme – už za 950 Kč měsíčně ho vyvěsíme na 49 velkých realitních serverů a na desítky serverů menších. Během několika minut je hotovo.

Kolik uspoříte, když se na nás spolehnete?

Čas snad ani počítat nebudeme, protože při zadávání inzerátu na jeden realitní portál po druhém byste přišli o několik dní. Podívejme se ale na finanční úsporu:

Při inzerci přes ProdejToSám.cz na měsíc zaplatíte měsíčně 1 450 Kč nebo 950 Kč měsíčně při objednávce na 3 měsíce (celkem tedy za 3 měsíce 2 850 Kč). Váš inzerát bude za tuto cenu vidět na 49velkých realitních portálech a na dalších desítkách menších portálů. Kdybyste ho vkládali sami extra na všechny tyto portály, vyšlo by vás to asi na 12 500 Kč. Dojdete tedy k úspoře téměř 10 000 Kč. A to už stojí za přemýšlení!

Pomůžeme vám i jinak

Kromě toho, že rozšíříme váš inzerát, vám nabídneme i jinou pomoc – možnost online odhadu ceny nemovitosti, vzory kupních smluv ke stažení i kompletní právní servis. Nemusíte tak zdlouhavě hledat vhodného právníka, který by se vám mohl věnovat.

zAČÍT INZEROVAT

Prodáváte nemovitost bez rk?

Nabídněte ji se službou ProdejToSám.cz na 25 nejnavštěvovanějších realitních inzertních webech a oslovte tisíce zájemců každý den. Koncept smluv a odhad ceny nemovitosti ZDARMA!


Další články

Chystáte se pronajímat byt, protože jste se přestěhovali do domu a rádi byste, aby vám obyvatel bytu „přispěl na hypotéku“? Nebo jste nečekaně přišli k bytu například dědictvím a zvažujete, zda ho prodat či pronajmout?
Předání bytu, poskytnutí nezbytných služeb nebo chov zvířat. Seznam práv a povinností, které musí nájemce a pronajimatel ve věci pronájmu plnit.
Zdědit nemovitost může být radost, ale taky pořádná starost. Zvlášť pokud o ni nestojíte a chcete ji prodat. K takové akci totiž patří daň z prodeje.