Jak inzerce na realitních serverech funguje | ProdejToSam.cz
Začít inzerovat s ProdejToSám.cz
Začít inzerovat s ProdejToSám.cz

Jak to funguje

Chcete-li rychle a výhodně prodat nebo pronajmout svou nemovitost sami, bez nutnosti placení provize realitní kanceláři, musíte o ní dát vědět na co nejvíce místech. Realitních serverů je velké množství a zadat inzerát na každý zvlášť stojí příliš mnoho času i peněz. Se službou ProdejToSám.cz vám postačí zadat informace o nemovitosti jen jednou a zájemci ze všech serverů se začnou ozývat sami přímo vám. 

Jak to celé probíhá?

  • Zadáte informace o vaší nemovitosti do formuláře.
  • Zaplatíte 950 Kč / měsíc (při objednávce na 3 měsíce) nebo 1 450 Kč při objednávce pouze na měsíc.
  • A my se postaráme o to, aby byl váš inzerát vidět na nejnavštěvovanějších realitních serverech a na dalších desítkách menších, spolupracujících portálů. To vše zajistíme do 2 pracovních dnů.

Prodej a pronájem nemovitosti nebyl nikdy jednodušší. Chytří totiž realitní kancelář nepotřebují.

Začít inzerovat

Dvě milá překvapení navíc

Nevíte, jaká je cena vaší nemovitosti? Při objednávce inzerce na 3 měsíce nabízíme online odhad hodnoty vaší nemovitosti zdarma. V rámci využívání našich služeb dále získáte i možnost využít základní koncepty smluv, které budete k prodeji či pronájmu nemovitosti potřebovat. 

Kolik ušetřím a co získám?

Inzerce na všech uvedených realitních serverech by vás vyšla na zhruba 12 500 Kč za 3 měsíce. S ProdejToSám.cz na takové inzerci ušetříte téměř 10 000 Kč za 3 měsíce nebo až 3 tisíce za měsíc podle délky objednávky. Dále získáte čas na jiné zásadní věci – třeba na dokonalou přípravu své nemovitosti k prodeji.

Realitní servery

SrealityReality.iDnes.czReality.czRealityMix.czHyperreality.czEurobydleni.czCeskereality.czRealHit.czDomyBytyPozemky.czRealcity.czRajrealit.czRealitniservery.czTopReality.czHyperinzerce.czAvizo.cze-reality.czNetrealit.czRealBonus.czDorealit.czHomer.czRealitniEso.czBytyvPraze.czVideoBydleni.czMaxiRealityPraha.czDobre-nemovitosti.czRealingo.czViaReality.czreality.iHNed.czReality.tiscali.czUlovDomovstredo.ceskereality.czjiho.ceskereality.czvychodo.ceskereality.czsevero.ceskereality.czzapado.ceskereality.czjiho.moravskereality.czsevero.moravskereality.czReality-Brno.netStredoceske-reality.cJihoceske-reality.czPlzenske-reality.czKarlovarske-reality.cz Ustecke-reality.cz Liberecke-reality.czHradecke-reality.cz Pardubicke-reality.cz Vysocina-reality.cz Brnenske-reality.czOlomouckereality.cz Ostravske-reality.cz Zlinske-reality.cz