Jak inzerce na realitních serverech funguje | ProdejToSam.cz

Jak to funguje

Chcete-li rychle a výhodně prodat nebo pronajmout nemovitost sami, musíte oslovit zájemce na těch správných místech. Webů pro inzerci realit je velké množství a inzerovat na každém zvlášť stojí zbytečně moc času a hlavně peněz. 

Se službou ProdejToSám.cz zadáte informace o nemovitosti pouze jednou a váš dům, byt nebo chata se zobrazí na 25 nejnavštěvovanějších realitních inzertních webech. Každý den tak vaši nemovitost uvidí tisíce zájemců.

Jak to celé probíhá?

  • Vložíte informace o vaši nemovitosti do našeho formuláře
  • Vyberete si délku inzerce na 1 měsíc (cena 1 450 Kč), nebo na 3 měsíce (cena 950 Kč/měsíc)
  • My do 2 pracovních dní zajistíme, aby se inzerát vaší nemovitosti zobrazil na 25 nejnavštěvovanějších realitních inzertních webech a také na jejich dalších spolupracujících realitních stránkách
  • Pro hladký prodej obdržíte základní koncept právních smluv ZDARMA

Prodej a pronájem nemovitostí nebyl nikdy jednodušší

 

Začít inzerovat

 

V čem je služba ProdejToSám výjimečná?

Individuální inzerce na námi nabízených realitních inzertních webech vyjde na 12 500 Kč za 3 měsíce. S ProdejToSám.cz na takové inzerci ušetříte téměř 10 000 Kč za 3 měsíce, nebo až 3 tisíce za měsíc podle délky objednávky.

Využitím služby a správou inzerátu z jednoho místa získáte volný čas na komunikaci se zájemci, zajištění právního servisu a přípravu své nemovitosti k prodeji.


Realitní servery

Reality.czEurobydleni.czCeskereality.czRealHit.czDomyBytyPozemky.czRealcity.czRajrealit.czRealitniservery.czAvizo.cze-reality.czRealBonus.czAnnonce.czDorealit.czRealitniEso.czMaxiRealityPraha.czDobre-nemovitosti.czRealingo.czViaReality.czReality.tiscali.czUlovDomovstredo.ceskereality.czReality.iDNES.czjiho.ceskereality.czvychodo.ceskereality.czsevero.ceskereality.czzapado.ceskereality.czjiho.moravskereality.czsevero.moravskereality.czReality-Brno.netStredoceske-reality.cJihoceske-reality.czPlzenske-reality.czKarlovarske-reality.cz Ustecke-reality.cz Liberecke-reality.czHradecke-reality.cz Pardubicke-reality.cz Vysocina-reality.cz Brnenske-reality.czOlomouckereality.cz Ostravske-reality.cz Zlinske-reality.cz