Jak inzerce na realitních serverech funguje | ProdejToSam.cz

Jak to funguje?

Chcete-li úspěšně a výhodně prodat nebo pronajmout svou nemovitost sami, bez pomoci realitní kanceláře, musíte o ní dát vědět na co nejvíce místech. Realitních portálů je skutečně velké množství a zadat inzerát na každý zvlášť by vás stálo příliš mnoho času i peněz. Proto jsme tu my a nabízíme vám snadné řešení.

Jak bude naše spolupráce probíhat?

  • Zadáte svůj inzerát jen jednou, do formuláře na našem webu.
  • Zaplatíte 950 Kč na měsíc (při objednávce na 3 měsíce) nebo 1 450 Kč při objednávce pouze na měsíc.
  • My se postaráme o to, aby byl váš inzerát vidět až na 50 známých realitních portálech a na dalších desítkách menších, spolupracujících portálů. To vše zajistíme do 2 pracovních dnů.

Peníze až na prvním místě? Obraťte se na nás!

Inzerce na všech 50 portálech, na nichž vám zajistíme inzertní místo, by vás vyšla na zhruba 12 500 Kč za 3 měsíce. S ProdejToSám.cz na takové inzerci ušetříte téměř 10 000 Kč za 3 měsíce nebo necelé 3 tisíce za měsíc podle délky objednávky. A aby toho nebylo málo, získáte čas na jiné zásadní věci – třeba na dokonalou přípravu své nemovitosti k prodeji.

Dvě milá překvapení navíc

Abychom vám dokázali, že si svých klientů vážíme, nabízíme vám za objednávku na 3 měsíce online odhad hodnoty vaší nemovitosti zdarma. Při objednávce našich služeb získáte i možnost využít základní koncepty smluv, které budete k prodeji či pronájmu nemovitosti potřebovat.  

Realitní servery

SrealityReality.iDnes.czReality.czRealityMix.czHyperreality.czEurobydleni.czCeskereality.czRealHit.czDomyBytyPozemky.czRealcity.czRajrealit.czRealitniservery.czTopReality.czHyperinzerce.czAvizo.cze-reality.czNetrealit.czRealBonus.czDorealit.czHomer.czRealitniEso.czBytyvPraze.czVideoBydleni.czMaxiRealityPraha.czDobre-nemovitosti.czRealingo.czViaReality.czreality.iHNed.czReality.tiscali.czUlovDomovstredo.ceskereality.czjiho.ceskereality.czvychodo.ceskereality.czsevero.ceskereality.czzapado.ceskereality.czjiho.moravskereality.czsevero.moravskereality.czReality-Brno.netStredoceske-reality.cz Jihoceske-reality.czPlzenske-reality.czKarlovarske-reality.cz Ustecke-reality.cz Liberecke-reality.czHradecke-reality.cz Pardubicke-reality.cz Vysocina-reality.cz Brnenske-reality.czOlomouckereality.cz Ostravske-reality.cz Zlinske-reality.cz