Jak inzerce na realitních serverech funguje | ProdejToSam.cz
Akce Zdarma
Akce Zdarma

Jak to funguje?

Chcete-li rychle a výhodně prodat nebo pronajmout svou nemovitost sami, bez nutnosti placení provize realitní kanceláři, musíte o ní dát vědět na co nejvíce místech. Realitních serverů je velké množství a zadat inzerát na každý zvlášť stojí příliš mnoho času i peněz. Se službou ProdejToSám.cz vám postačí zadat informace o nemovitosti jen jednou a zájemci ze všech serverů se začnou ozývat sami přímo vám. 

Jak to celé probíhá?

  • Zadáte potřebné informace o vaší nemovitosti do formuláře na našem webu.
  • My do 2 pracovních dnů vytvoříme ZDARMA inzerát na 51 nejnavštěvovanějších realitních serverech.
  • Prvních 7 dní inzerce nic neplatíte, zájemci se ozývají sami přímo vám.
  • Pokud se vám služba zalíbí a budete chtít i nadále v inzerci pokračovat, máte možnost si ji prodloužit o 1 měsíc (za 1 450 Kč) nebo o 3 měsíce (za 950 Kč/měsíc).   
  • Po nalezení vážného zájemce vám poskytneme právní servis a na domluvě s vámi inzerát odstraníme.

Prodej a pronájem nemovitosti nebyl nikdy jednodušší. Chytří totiž realitní kancelář nepotřebují.

Vyzkoušejte ZDARMA, jak snadné to je

Dvě milá překvapení navíc

Nevíte, kolik si máte říct za vaší nemovitost? Při objednávce inzerce na 3 měsíce nabízíme online odhad hodnoty vaší nemovitosti zdarma. V rámci využívání našich služeb dále získáte i možnost využít základní koncepty smluv, které budete k prodeji či pronájmu nemovitosti potřebovat. 

Kolik ušetřím a co získám?

Inzerce na všech 51 realitních serverech by vás vyšla na zhruba 12 500 Kč za 3 měsíce. S ProdejToSám.cz na takové inzerci ušetříte téměř 10 000 Kč za 3 měsíce nebo až 3 tisíce za měsíc podle délky objednávky. Dále získáte čas na jiné zásadní věci – třeba na dokonalou přípravu své nemovitosti k prodeji.

Realitní servery

SrealityReality.iDnes.czReality.czRealityMix.czHyperreality.czEurobydleni.czCeskereality.czRealHit.czDomyBytyPozemky.czRealcity.czRajrealit.czRealitniservery.czTopReality.czHyperinzerce.czAvizo.cze-reality.czNetrealit.czRealBonus.czDorealit.czHomer.czRealitniEso.czBytyvPraze.czVideoBydleni.czMaxiRealityPraha.czDobre-nemovitosti.czRealingo.czViaReality.czreality.iHNed.czReality.tiscali.czUlovDomovstredo.ceskereality.czjiho.ceskereality.czvychodo.ceskereality.czsevero.ceskereality.czzapado.ceskereality.czjiho.moravskereality.czsevero.moravskereality.czReality-Brno.netStredoceske-reality.cz Jihoceske-reality.czPlzenske-reality.czKarlovarske-reality.cz Ustecke-reality.cz Liberecke-reality.czHradecke-reality.cz Pardubicke-reality.cz Vysocina-reality.cz Brnenske-reality.czOlomouckereality.cz Ostravske-reality.cz Zlinske-reality.cz