Reference na prodej i pronájem bytů a domů bez RK | ProdejToSam.cz

Reference

Pelikán Petr, Brno

Chci se podělit o příjemnou zkušenost s inzercí na těchto stránkách. Vše fungovalo, jak slíbili, jedním vložením možnost inzerovat na uvedených realitních stránkách, odezva velmi dobrá. Možnost editace po celou dobu inzerce byla pro mne zajímavá, komunikace s asistentkou fungovala perfektně. Jednou jsem i prodlužoval - hlídají i konec inzerce a přišla mi do mailu informace, kdy inzerce vyprší a co udělat, když chci pokračovat. Doporučuji.

Václav Kroupa, Mladá Boleslav

Dobrý den, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za rychlou a hlavně levnou inzerci mého domu.

Jana Bukovjanová, Znojmo

Dobrý den, chci poděkovat za výborné služby. Byla jsem velice spokojena s komunikací s asistentkou, poradila, pomohla, prostě paráda. Tuto službu mohu doporučit všem, kteří se rozhodli pronajímat bez realitní kanceláře. Inzerce byla na všech důležitých realitních stránkách, pronajala jsem do 14 dnů a zájemců jsem měla dost. 

Jana Němcová, Klatovy

Prodávala jsem přes vás byt 4+1. Před vámi jsem měla inzerci na různých, ale ne moc známých portálech. Rozhodla jsem se inzerovat u vás, a jelikož byl byt najednou nabízen na těch nejznámějších portálech, začala se mi ozývat spousta lidí. Byt jsem měla do měsíce prodaný se vším všudy. 

Radek Kotrla, Opava

V Opavě pronajímám studentské byty a vaše inzerce se mi opravdu osvědčila. Je pro mě velkou výhodou, že zadám parametry bytu jen jednou a odešle se to na všechny realitní stránky. Nemusím tak řešit na jaké stránky studenti koukají, jelikož mám inzerát na všech, a vždy se mi ozve hodně zájemců. Tak mám možnost si vybrat ty nejspolehlivější nájemníky a zatím jsem s nimi ještě žádný problém neměl. Vaše služby budu využívat i nadále. 

Lenka Šturmová, České Budějovice

Ráda bych vám poděkovala za možnost nabízet byt na všech realitních stránkách, překvapilo mě, že byt dáváte i na opravdu nejznámější realitní servery, což je super. Další plus je, že jsem nabídku zadala jen jednou a ne na každou inzertní stránku zvlášť. Služba je opravdu hodně dobře vymyšlená.

Daniela Mušková, Praha

Ráda bych touto cestou vyjádřila pochvalu na vaše stránky ProdejToSám.cz. Chtěla jsem prodat byt sama, tak jsem hledala, na kterých realitních stránkách bych měla inzerovat. Přitom jsem našla odkaz na vaše stránky a nabídka mě docela zaujala. Rozhodla jsem se služby využít a udělala jsem dobře.  Byt jsem prodala během druhého týdne a vše klaplo.
Pokud bude někdo z mého okolí prodávat nemovitost, určitě mu vaše služby doporučím. Děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků, jako jsem já.

Jaroslav Bezouška, Kolín

Služeb webu ProdejToSam.cz již využívám podruhé. Inzerce je opravdu vidět a zájemci reagují. Zadání informací o nemovitosti do vyplňovacího formuláře je velmi jednoduché a ušetřilo mi dost času, než kdybych to zadával na každý web zvlášť.

V prvním případě prodeje bytu jsem sehnal toho pravého zájemce po třech týdnech inzerce prostřednictvím vaší služby. Teď inzeruji prodej pozemku, raději jsem zvolil výhodnější variantu inzerce na 3 měsíce.

Staňte se dalším spokojeným zákazníkem. Prezentujte svoji nemovitost co největšímu počtu potencionálních zájemců. 

 

ZAČÍT INZEROVAT

  • Reality.cz
  • Eurobydleni.cz
  • Ceskereality.cz
  • RealHit.cz
  • DomyBytyPozemky.cz
  • Rajrealit.cz
  • Reality.tiscali.cz