Metoda Home Staging z vaší nemovitosti udělá trhák | ProdejToSam.cz
Home |  Poradna, články | Metoda Home Staging z vaší nemovitosti udělá trhák

Metoda Home Staging: víte, co z vaší nemovitosti udělá naprostý trhák?

Že by měl být byt nebo dům před focením do inzerátu i před samotnou prohlídkou upravený, to asi všichni tušíme. Ale jak uklidit a naaranžovat nábytek i doplňky tak dokonale, že se o vaši nemovitost strhne vlna zájmu?

Odpověď zní „Home Staging“. Ještě tento pojem neznáte? Rychle se s ním seznamte, tentokrát může pomoci právě vám. Jde totiž speciální metodu naaranžování všech prvků v interiéru a v případě domu se zabývá i bezprostředním okolím, jako je úprava zeleně u dveří nebo zahrada kompletně.

V čem tkví jeho kouzlo? Žádné velké změny!

Vaše nemovitost může mít nějaké ty vady, ale díky této metodě se nebudete muset uchylovat k velkým a nákladným rekonstrukcím, nýbrž k drobným úpravám, úklidu a promyšlené organizaci všech věcí v interiéru.

Teď už to není váš domov

Chcete-li nemovitost pronajmout nebo prodat, naučte se ji vnímat jako nemovitost, ne svůj domov. Odstraňte z ní věci, které jsou s vámi spojené – fotografie, plakáty, plyšáky, modely aut…

Nechte v bytě nábytku tak akorát

Žádné zbytečnosti do nemovitosti, které se budete „zbavovat“, nepatří. Nábytku nechte tak akorát, aby byt nevypadal ani prázdně, ani přeplněně. Zároveň ho při focení můžete rozestavět jinak, než jak jste ho používali – zkrátka tak, aby fotografie dobře vypadaly.

Nezanedbejte úklid

To, co váš byt nebo dům potřebuje, je generální úklid. I když máte čisto, ještě jednou se své nemovitosti věnujte a perfektně ji vypulírujte. Zároveň však nedopusťte, aby interiér vypadal sterilně a nezabydleně.

Nabízejte světlo

Na odbyt jdou nejvíce nemovitosti, které jsou uvnitř světlé, často vymalované pastelovými barvami. Perfektně sladěný nábytek s doplňky taky berte jako standard.

Volte vhodné doplňky

Osobní fotografie nebo suvenýry z cest se jako doplňky ve vašem případě nehodí. Vsaďte na květiny nebo na mísu s ovocem. To totiž zaujme širší spektrum lidí.

Nevíte si rady? Přivolejte pomocníky!

Věřte, nebo ne, ale i na Home Staging už máme odborníky, kteří vám pomohou a svými radami vaši nemovitost pozvednou na vyšší úroveň, alespoň pro účel prodeje nebo pronájmu. Nemáte-li nápady, jak interiér upravit, obraťte se na ně.

Chcete poradit, jak správně sepsat inzerát? Podívejte se na náš článek: Perfektně vytvořený inzerát je základ. Jak díky němu získat zájemce o nemovitost?

zAČÍT INZEROVAT

Prodáváte nemovitost bez rk?

Nabídněte ji se službou ProdejToSám.cz na 25 nejnavštěvovanějších realitních inzertních webech a oslovte tisíce zájemců každý den. Při objednávce na 3 měsíce využijte slevy v celkové hodnotě 1.500,-Kč.


Další články

Chystáte se pronajímat byt, protože jste se přestěhovali do domu a rádi byste, aby vám obyvatel bytu „přispěl na hypotéku“? Nebo jste nečekaně přišli k bytu například dědictvím a zvažujete, zda ho prodat či pronajmout?
Předání bytu, poskytnutí nezbytných služeb nebo chov zvířat. Seznam práv a povinností, které musí nájemce a pronajimatel ve věci pronájmu plnit.
Prodej nebo pronájem nemovitosti vám ušetří spoustu peněz. Na druhou stranu se ale musíte spolehnout jen sami na sebe a na vybrané pomocníky, jako je advokát nebo někdo, kdo rozšíří váš inzerát. Vyhněte se při tom těm nejčastějším chybám!